spot_img
joi, 15 ianuarie, 2026
-3.3 C
București

Un bărbat din Cluj și-a violat nepoata de un an și 6 luni, iar apoi a vrut să o plaseze contra cost unui alt bărbat și să filmeze actele sexuale

Caz înfiorător în ancheta poliţiştilor de la Serviciul de Combatere a Traficului de Persoane Oradea. Ofiţerii au reţinut un bărbat bănuit că şi-a violat nepoata de doar 1 an şi 6 luni, a înregistrat materiale pornografice cu ea, le-a postat în mediul online, iar apoi a vrut să o paseze pe copilă, contra cost, unui alt bărbat şi să filmeze abuzul asupra ei, scrie Bihoreanul.

Potrivit unor informări transmise luni de Poliţia Bihor şi procurorii DIICOT, prădătorul sexual este un bărbat în vârstă de 29 ani din Floreşti, județul Cluj.

„Din cercetările efectuate în cauză a rezultat faptul că, la data de 10 martie, acesta i-ar fi propus unui alt bărbat, (n.r. pe care l-a) cunoscut în mediul online, ca, în schimbul unei sume de bani, să se întâlnească într-o unitate de cazare din municipiul Oradea, pentru a întreține relații sexuale cu un minor, aflat în supravegherea sa. Raportul sexual ar fi urmat să fie filmat de către cercetat, iar materialele pornografice ar fi urmat să fie comercializate ulterior, în mediul online”, se precizează în comunicatul Poliţiei Bihor.

Hot this week

Topics

Mai mult

    Rușii au cucerit in 2 săptămâni din ianuarie 300 de kilometri pătrați

    Forțele ruse au cucerit peste 300 de kilometri pătrați...

    Gafă la Interne cu o poezie de Eminescu

    Câteva versuri dintre-o poezie a lui Mihai Eminescu postate...

    The Economist: Rușii înaintează încet

    Săptămânalul britanic The Economist creionează un tablou pesimist al...

    Trump nu crede in fiul șahului Iranului

    Preşedintele SUA, Donald Trump, a declarat miercuri că liderul...

    Ministrul de externe iranian anunță că revoltele s-au terminat

    Ministrul iranian de externe, Abbas Arakchi, a declarat astăzi...

    Articole relationate

    Categorii populare