spot_img
miercuri, 4 februarie, 2026
3.8 C
București

S-au recepționat lucrările pe DJ 564 de la Pătulele: S-au realizat șanțuri pe o lungime de 1,258 km, 11 legături cu drumurile laterale, un număr de 67 accese auto la proprietăți și 13 accese pietonale

Astăzi s-a realizat recepția la terminarea lucrărilor pe DJ 564, în localitatea Pătulele, satul Viașu, unde s-au realizat accese la proprietăți și rigole.Investiția a fost realizată de Consiliul Județean Mehedinți și a durat patru luni, anunta CJ Mehedinti.

S-au realizat șanțuri pe o lungime de 1,258 km, 11 legături cu drumurile laterale, un număr de 67 accese auto la proprietăți și 13 accese pietonale.Lucrările au fost necesare pentru direcționarea corectă a apelor pluviale, astfel încât, gospodăriile să nu mai fie afectate!

Hot this week

Topics

Mai mult

    Rareș Bogdan: Cetățenii europeni așteaptă fapte

    Cetățenii europeni sunt prea inteligenți pentru a fi manipulați...

    SURPRIZĂ: Prim-ministrul Letoniei și președintele Estoniei au solicitat UE să înceapă negocieri cu Rusia

    Prim-ministrul Letoniei, Evika Silina, și președintele Estoniei, Alar Karis,...

    Xi l-a sunat pe Trump după ce a vorbit cu Putin

    Președintele chinez Xi Jinping a vorbit la telefon cu...

    Putin curăță un om cheie de la Kremlin

    Președintele rus Vladimir Putin l-a demis pe Serghei Ivanov...

    Șeful liberal al CJ Cluj: PARTIDUL LABAGIILOR

    𝐏𝐚𝐫𝐭𝐢𝐝𝐮𝐥 𝐋𝐚𝐛𝐚𝐠𝐢𝐢𝐥𝐨𝐫?!? (Prezentul text este un pamflet) ”Adevărul” a...

    Piața imobiliară s-a prăbușit

    În luna ianuarie 2026, au fost vândute, la nivelul...

    Articole relationate

    Categorii populare