spot_img
joi, 25 decembrie, 2025
-0.1 C
București
spot_img

Europarlamentarul Tomac: Fără cuvinte!Pentru cine mai are dubii că Putin este cel mai mare blestem al lumii civilizate să se uite la imaginile cu măcelul din Bucha

Fără cuvinte!Pentru cine mai are dubii că Putin este cel mai mare blestem al lumii civilizate să se uite la imaginile cu măcelul din Bucha.Cine mai are dubii că Putin este cel mai odios criminal al acestui secol, sa se uite la imaginile din Mariupol, afirmă pe Facebook europarlamentarul PMP Eugen Tomac.

Cine mai are nerușinarea să apere acțiunile asasinului, să se uite cu atenție la imaginile cu copii omorâți fără milă în orașele distruse ale Ucrainei. Lista poate continua la nesfârșit. Ce nu poate continua este libertatea acestui ucigaș. Putin trebuie condamnat la închisoare pe viață pentru toate crimele comise! Și Idolul lui Putin, Stalin, a îngropat oameni de vii la Fântâna Albă, criminali nenorociți!Foto: Vadim Ghirda, Ronaldo Schemidt, UNIAN, mai spune Tomac.

Hot this week

Topics

Mai mult

    Șeful CJ Dâmbovița anunță noi investiții in sistemul medical

    Sfârșitul de an aduce noi contracte de finanțare semnate...

    Până la pacea din Ucraina, rușii și americanii fac proiecte economice. ȚINTELE

    Uniunea Industriașilor și Antreprenorilor din Rusia (RSPP) continuă dialogul...

    SUA au desfășurat trupe masive spre Venezuela

    Statele Unite au desfășurat săptămâna aceasta în Caraibe un...

    Avertisment de la Cernobîl

    Sarcofagul de la Centrala Nucleară de la Cernobîl s-ar...

    Ucrainienii au fugit dintr-un oraș considerat cheie de ruși

    Armata ucraineană a abandonat orașul Seversk din Donbas pentru...

    Trump a zburat cu avionul lui Epstein de cel puțin 8 ori

    Cel de-al treilea lot de documente publicate de Departamentul...

    Articole relationate

    Categorii populare