Acasă#tragediebalsDoctorul Apostolescu a scos un pacient pe geam de la Balș #tragediebalsActualitate Doctorul Apostolescu a scos un pacient pe geam de la Balș By FLUX 24 - 29 ianuarie 2021, 20:17 0 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Doctorul Catalin Apostolescu a scos pe geam un pacient în timpul incendiului din spitalul „Matei Balș”, dezvăluie deputata PSD, Laura Vicol, conform Radio Europa Liberă. - Advertisement - FacebookTwitterPinterestWhatsApp Articolul precedentProcuror despre cazul Balș: Se pare, este posibil, să fi fost două explozii ale unor tuburi de oxigenArticolul următorHALUCINANT: Familiile victimelor de la Balș au fost contactate târziu de autorități deoarece datele de contact erau pe niște hârtii într-o clădire sigilată de politiști FLUX 24 RELATED ARTICLES Actualitate Lider UDMR la Băile Tușnad: Suntem mai aproape de autonomie Actualitate Lider AUR recunoaște gogoașa milionului de apartamente Actualitate Explicații halucinante de la Universitatea București în scandalul Profesorului în rochie: Nu e nimic indecent. E contrar legii să îl obligăm să se îmbrace... - Advertisment -