spot_img
luni, 2 februarie, 2026
-2.9 C
București

Femeia care susține că are un copil cu Principele Nicolae îl bagă în scandal pe primarul Brașovului

Consiliera pe comunicare a primarului Allen Coliban, Nicoleta Cîrjan, a iscat un întreg scandal în ultimele zile, apreciind că „scena culturală și evenimente este varză murată”. Majoritatea vocilor din lumea culturală brașoveană au solicitat demisia acesteia, mai ales după ce echipa primarului Coliban a anunțat că a avut o întâlnire cu reprezentanți Untold și Electric Castle pentru organizarea unui eveniment mare la Brașov, transmite Biz Brașov.

Nicoleta Cîrjan a devenit celebră în urmă cu câțiva ani când a susținut că a rămas însărcinată în urma unei relații cu Principele Nicolae. Ea a născut între timp o fetiță.

Nicoleta Cîrjan are o legătură mult mai apropiată cu festivalul Electric Castle, fiind „evironmental manager” al evenimentului de la Bonțida, fiind bănuită că ea ar fi înlesnit discuțiile dintre actuala administrație și reprezentanții organizatorilor festivalurilor respective. În aceste condiții, Cîrjan s-ar afla într-un conflixt de interese.

Hot this week

Topics

Mai mult

    Șefa diplomației europene nu vrea o armată europeană: Extrem de periculos

    Înaltul șef al Afacerilor Externe al UE, Kaja Kallas,...

    Userista de la Mediu și-a pus in cap ONG-urile

    ”Protecția mediului nu este un moft”. Iată mesajul transmis...

    Bolo a pierdut jumătate din deputații PNL

    Ilie Bolojan a câștigat luni aparent în interiorul PNL...

    Țoiu, Burnete și șeful cancelariei lui Bolo se duc în DC să dea metalele rare americanilor

    Ministrul Afacerilor Externe, Oana Țoiu, efectuează în perioada 3-6...

    Socialiștii moldoveni anunță o campanie împotriva unirii cu România

    În Republica Moldova, Partidul Socialiștilor (PSRM), aflat la opoziție,...

    Articole relationate

    Categorii populare