SURSE/ Flagrant la Primăria din Drobeta Turnu Severin și Prefectura Mehedinți: Șeful Cadastrului și Juristul Prefecturii

Doi angajați ai Primăriei Drobeta Turnu Severin și Prefecturii Mehedinți sunt audiați joi seară de procurori într-un dosar care ar avea legătură cu cadastrul, potrivit unor surse neoficiale.

Potrivit unor surse ar fi avut loc un flagrant. Unele surse vorbesc de o sumă de 30.000 de euro. Deocamdată nu există nici un comunicat oficial al DNA.

UPDATE: Este vorba de seful serviciului cadastru din cadrul primariei Drobeta Turnu-Severin, Catalin Preduț, și juristul prefecturii Tiberiu Vintilă.

Hot this week

Topics

Mai mult

    The Economist: Exporturile agricole ucrainiene aproape paralizate in urma atacurilor Rusiei in regiunea Odesa

    Pe fondul atacurilor Rusiei asupra infrastructurii portuare din regiunea...

    Iranul a lovit un port egiptean: E un semnal despre cât de grav ar putea fi

    Oficialii iranieni au declarat că atacul de ziua precedentă...

    Georgică Simion l-a salvat și pe Fritz după Bolo. BLATUL AUR CU PNL ȘI USR

    Alianță PNL-AUR-USR pe Legea Integrității. George Simion îl salvează...

    Trump după întâlnirea cu Zelenski: Vreau să pună capăt războiului

    Președintele SUA, Donald Trump, a lăudat întâlnirea sa de...

    CA PE VREMEA RĂPOSATULUI CEAUȘESCU: Bolojan cere românilor să stingă lumina seara intre 20 și 23

    Premierul interimar Ilie Bolojan a declarat, miercuri, că închiderea centralei...

    Articole relationate

    Categorii populare