Șeful CJ Mehedinți după fluierăturile de la reuniunea primarilor PNL: Mulți din primarii PNL vorbesc pe la colțuri că au fost lăsați de izbeliște. Aviz celor care sunt ademeniți zilele astea să îmbrace cămașa galbenă: vor fi seduși și abandonați!

Huiduielile de la reuniunea primarilor liberali la București arată nemulțumirea acestora. Mulți din primarii PNL vorbesc pe la colțuri că au fost lăsați de izbeliște: la guvern sună ocupat, Cîțu, Violeta și alții îi evită, a scris pe facebook președintele CJ Mehedinți, Aladin Georgescu.

Oamenii s-au văzut la putere și au uitat baza partidului. Aviz celor care sunt ademeniți zilele astea să îmbrace cămașa galbenă: vor fi seduși și abandonați!,a mai scris Georgescu.

Hot this week

Topics

Mai mult

    Sighișoara a obținut 2 premii la Destinația Anului

    Primarul municipiului Sighișoara, Iulian Sîrbu, susține că interesul pentru...

    Securiștii ucrainieni au tăbărât peste ginerele mitropolitului Longhin

    Pe 12 mai, ofițerii Serviciului de Securitate al Ucrainei...

    Nicușor nu o declară nevinovată pe Oana Gheorghiu

    Președintele Nicușor Dan a susținut, vineri, că acuzațiile de...

    Dezastrul din industria chimică europeană

    Războiul din Orientul Mijlociu a exacerbat criza din industria...

    Babele și Sfinxul rămân județului Dâmbovița

    Președintele Consiliului Județean (CJ) Dâmbovița, Corneliu Ștefan, a declarat...

    Articole relationate

    Categorii populare