Fiul fostului fotbalist Ilie Dumitrescu, cunoscut drept Toto Dumitrescu, a fost internat, marţi seară, la Spitalul Obregia, după ce a făcut scandal într-un magazin din Sectorul 4 şi s-a certat cu concubina.
„La data de 21 iunie 2026, în jurul orei 18:00, o femeie a sesizat, prin intermediul Sistemului Naţional Unic pentru Apeluri de Urgenţă 112, faptul că într-un magazin situat în Sectorul 4 al municipiului Bucureşti a intrat un bărbat care, prin acte de violenţă, a distrus şi a răsturnat mai multe produse expuse spre vânzare. Totodată, apelanta a relatat că, după ce a părăsit magazinul, bărbatul ar fi avut o altercaţie cu o femeie aflată pe stradă”, a transmis, marţi seară, Poliţia Capitalei.



