Fanii lui Inter, mititeii din Obor și o alarmă cu bomba

O parte din fanii lui Inter care s-au decis să facă deplasarea în Bulgaria, la Razgrad, pentru a-și susține echipa în meciul cu Ludogorets, din șaisprezecimile Europa League, au alesă să aterizeze la București, iar apoi să plece spre țara vecină. După ce au ajuns în Capitală, suporterii lui Inter au decis ca îninte să plece la Razgrad să facă un scurt popas în Piața Obor, pentru a mânca mici și a bea bere. Chiar în momentul în care aceștia erau acolo, într-un mall aflat lângă Obor s-a semnalat o alertă cu bombă, transmite Digi Sport.

Fanii celor de la Inter nu au părut afectați de ceea ce se întâmplă pe lângă ei și au continuat să cânte, să mănânce mici și să bea bere.

Partida dintre Ludogorets și Inter se va disputa la Razgrad, începând cu ora 19:55, și va fi transmisă în direct pe Digi Sport 1, dar și pe digisport.ro, pentru abonații RCS-RDS.

Hot this week

Topics

Mai mult

    Macron: Trăim un moment unic. Xi, Trump și Puțin se opun europenilor

    Președintele francez Emmanuel Macron a declarat vineri, la Atena,...

    Co-fondatorul AUR Marius Lulea, atac la Simion

    Am fost întrebat despre declarațiile recente ale președintelui AUR....

    Merz: Aderarea imediată a Ucrainei la UE e imposibilă

    Cancelarul german Friedrich Merz a numit imposibilă aderarea imediată...

    Meloni critică renovarea unei clădiri UE din Bruxelles cu 800 de milioane de euro

    Prim-ministrul italian Giorgio Meloni a criticat astăzi planurile de...

    Articole relationate

    Categorii populare