Anca Alexandrescu: Am fost astăzi in Prelungirea Ghencea 322-326 cu o parte din cei care au primit repartiție de la PMB! Deși inițial s-a estimat un cost de 6 milioane de euro, până astăzi s-au plătit peste 13 milioane și blocul e finalizat 59%! Igrasie și mucegai

Am fost astazi in Prelungirea Ghencea 322-326 cu o parte din cei care au primit repartitie de la PMB! Desi initial s a estimat un cost de 6 milioane de euro, pana astazi s au platit peste 13 milioane si blocul e finalizat 59%! Igrasie si mucegai!, a scris pe Facebook Anca Alexandrescu, candidat independent la Primăria Capitalei.

Poate intr un an sa fie finalizat spune seful de santier! Proiectul continea initial 8 blocuri! Nicusor Dan n a fost in stare sa termine nici macar unul si a mai si spus ca erau conditii prea extravagante pentru cetateni! Asta e dezastrul lasat in urma de olimpic! Facem dreptate la Bucuresti!, mai spune Alexandrescu.

Hot this week

Topics

Mai mult

    Tulsi Gabbard demisionează din fruntea Serviciului Național de Informații al SUA

    Tulsi Gabbard, directoarea Serviciului Național de Informații al SUA,...

    Trimisul lui Trump: Avem nevoie de petrolul din Groenlanda

    Jeff Landry, trimisul special al președintelui american Donald Trump...

    Rubio: Ne-am suspendat participarea la negocierile ruso-ucrainiene

    Secretarul de stat american Marco Rubio a confirmat astăzi...

    Percheziții la Palatul Elysée, președinția Franței

    Judecătorii de instrucție din cadrul departamentului pentru criminalitate financiară...

    Pentagonul își „întrerupe” participarea la Comitetul mixt permanent SUA-Canada pentru apărare

    Decizia Statelor Unite de a suspenda discuțiile semestriale planificate...

    Articole relationate

    Categorii populare