HALUCINANT: Carmen Iohannis a alergat ”în scopuri umanitare” cu un sepepist înarmat

Soția președintelui, Carmen Iohannis, a alergat sâmbătă la Sibiu la o acțiune pentru copii născuți prematur fiind însoțită de un sepepist care avea pistolul pregătit, scrie jurnalistul Marius Albin Marinescu pe facebook.

Marinescu este jurnalistul din Sibiu care a dezvăluit afacerile imobiliare ale familiei Iohannis.

El a prezentat și mai multe fotografii de la la Sibiu cu un sepepist care o însoțea pe Prima Doamnă și care avea o gentuță în care se prespunea că se se afla un pistol.

carmen2carmen3carmen4De toata jena si de tot rasul! Prima toamna alearga ”in scopuri umanitare” cu sepepistul inarmat dupa ea! Nu este marsul postasilor si ala din spatele stafiditei nu are scrisori in tolba, ci pistolul. Cheltuielile cu naveta saptamanala (ilegala, pe banii fraierilor platitori de taxe si impozite la buget) a lui Malai Mare la Sibiu, cu tot alaiul dupa el, sunt insutit mai mari decat banii adunati cu astfel de actiuni umanitare, a scris Marinescu pe facebook.

Soţia preşedintelui sâmbătă a alergat pentru cauza Asociaţiei „Mâini Unite” care are în grijă copiii născuţi prematur.

Hot this week

Topics

Mai mult

    România nu există in grupul țărilor europene importante din NATO: Polonia e

    Reprezentanții celor mai puternici cinci membri europeni ai NATO,...

    Jerusalem Post: Israelul discută returnarea teritoriilor libaneze sub controlul Beirutului

    Reprezentanții israelieni și libanezi, aflați la discuțiile de la...

    CS Drobeta este la un pas de promovare

    CS Drobeta este la un pas de promovarea în...

    Ungaria blochează aderarea accelerată a Ucrainei la UE

    Uniunea Europeană și-a revizuit planurile pentru negocierile de aderare...

    Guvernul german prăbușește Rheinmetall

    Acţiunile companiilor din sectorul apărării s-au prăbuşit miercuri după...

    Articole relationate

    Categorii populare