spot_img
vineri, 5 decembrie, 2025
11.6 C
București

Sinead O’Connor a publicat pe Facebook un mesaj suicidar

Cântăreaţa irlandeză Sinead O’Connor a stârnit îngrijorarea admiratorilor ei după ce a publicat pe Facebook un comentariu în care a vorbit despre intenţia sa de a se sinucide, precizând că a luat o supradoză, în prezent artista fiind bine şi primind îngrijiri medicale, potrivit tmz.com, transmite Mediafax.

Sinead O’Connor a anunţat, duminică, pe pagina sa de Facebook, că a luat o supradoză ca răspuns la o serie de „trădări oribile” la care a fost supusă de familia sa.

În acest mesaj, cântăreaţa şi-a acuzat familia pentru gestul pe care o să îl facă. Artista a invocat „cruzimea îngrozitoare” la care este supusă de soţul său, Barry, de copiii săi şi chiar de iubita fiului ei, precizând că toate acestea ar fi început în luna august, când cântăreaţa ar fi suferit o intervenţie chirurgicală.

„Am luat o supradoză. Nu există o altă cale pentru a primi respect. Nu sunt acasă. Sunt la un hotel, undeva în Irlanda, înregistrată sub un alt nume”, a mai scris cântăreaţa, în vârstă de 48 de ani.

Hot this week

Topics

Mai mult

    Campioana europeană a Ucrainei la sărituri în apă a cerut cetățenia rusă

    Campioana europeană a Ucrainei la sărituri în apă Sofia...

    FMI avertizează UE: Nu vă atingeți de activele înghețate ale Rusiei

    Fondul Monetar Internațional pledează pentru respectarea dreptului internațional în...

    Spania, avertisment de urgență privind ciocolata Milka

    Agenția Spaniolă pentru Siguranța Alimentară și Nutriție a emis...

    Articole relationate

    Categorii populare