VIDEO/ Iulian Dumitrescu, candidatul PNL pentru un nou mandat la șefia CJ Prahova: Prahovenii au de ales intre PNL Prahova și Clanul Cosma

COMANDAT DE PNL PRAHOVA

EXECUTAT DE FLUX 24 MEDIA COMMUNICATIONS

CUI MANDATAR 21240015

𝐈̂𝐧 𝟗 𝐢𝐮𝐧𝐢𝐞, 𝐩𝐫𝐚𝐡𝐨𝐯𝐞𝐧𝐢𝐢 𝐚𝐮 𝐝𝐞 𝐚𝐥𝐞𝐬 𝐢̂𝐧𝐭𝐫𝐞 𝐏𝐍𝐋 𝐏𝐫𝐚𝐡𝐨𝐯𝐚 𝐬̦𝐢 𝐂𝐥𝐚𝐧𝐮𝐥 𝐂𝐨𝐬𝐦𝐚, 𝐜𝐚𝐫𝐞 𝐜𝐨𝐧𝐝𝐮𝐜𝐞 𝐝𝐞 𝐟𝐚𝐜𝐭𝐨 𝐏𝐒𝐃. Am intrat în competiția pentru un nou mandat de președinte al Consiliului Județean Prahova pentru că vreau să duc mai departe proiectele importante pe care le-am început pentru prahoveni. Sunt nevinovat în raport cu acuzațiile pe care mi le-a adus DNA.Dosarul care mi-a fost deschis a pornit de la un denunț mincinos al unui afacerist aflat în cârdășie cu Volosevici și Clanul Cosma, afirmă pe Facebook președintele CJ Prahova, Iulian Dumitrescu, candidat PNL pentru un nou mandat.

Nu am Lamborghini. Nu trăiesc într-un apartament de 800 de metri pătrați. De 4 luni, sunt ținta unui linșaj mediatic pe canalele clanului Cosma și ale marionetelor acestora, se spun despre mine minciuni colosale. Vă invit să urmăriți un interviu în care am răspuns, cu sinceritate și cu inima deschisă, la cele mai grele întrebări pe care le-am primit de la dumneavoastră în ultimele luni. In 9 iunie, prahovenii au de ales între Iulian Dumitrescu și marioneta Clanului Cosma, Virgiliu Nanu. Au de ales între investiții și dezvoltare de la PNL, pe de o parte, și jaf la drumul mare de la Clanul Cosma și PSD, pe de alta parte.Am încredere că, împreună, vom câştiga această luptă de eliberare definitivă a Prahovei şi a Ploieştiului de clanul Cosma – PSD. Pentru că noi suntem oamenii buni în această poveste. Luptăm de partea binelui. Luptăm să ducem Prahova pe primul loc, mai spune Dumitrescu.

Hot this week

Topics

Mai mult

    Grecia atrage atenția UE că interdicția pentru GNL-ul rusesc va afecta economia europeană

    Grecia și-a exprimat îngrijorarea serioasă cu privire la impactul...

    România a câștigat „Zmeura de Aur” la dezastru economic

    De aproximativ 10 luni, România domină detașat primul loc...

    „Hackerii ruși” din furtul secolului umflă conturile statului român

    Un presupus atac cibernetic a vizat aplicația Agenției Naționale...

    Serbia spune că va atrage investiții americane de 20 miliarde dolari

    Ministrul sârb pentru Integrări Europene, Nemanja Starović a declarat...

    Air Serbia a ajuns la 40 de avioane și se extinde, TAROM are 12

    Directorul general al Air Serbia, Jirži Marek, a declarat...

    Articole relationate

    Categorii populare